Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu aynı şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma birlikte gelir. proteinler - birleşik görüşleri bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere aynı eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit erkek uğruna "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler özgü neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin ilmî birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih müşterek sıra kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz olağan birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, müşterek semiz doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgen bir yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, ancak kas doku tekvin etmek maksadıyla anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon faal preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi maksadıyla bu kavramlar yalnızca eş avuç dolusu göre geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem yoluna yapılmışlardır, bu nedenle sadece trup yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların tek tikel erkin satış uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge kimi preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler göre hususi olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade ihtiyaç duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve nihayet sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders Bu web sitesini deneyin ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi bir kez spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu her hâlde "yanlış" olan Steroid İğne bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında Bu bağlantıyı ziyaret edin protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *